بتامک

تا حالا پیش اومده داخل خیابان و یا مکانی باشید و احتیاج به خدمات و کالای خاصی داشته باشید و ندونید کجا میتونید اون رو پیدا کنید؟

تا حالا بوده که آدرس یک فروشگاه یا مغازه ای رو که از قبل و یا از کارت ویزیتش داشته باشید و نتونسته باشید محلش رو پیدا کنید؟

تا حالا بوده که بعد از مدتی مشتری های خودتون رو از دست بدید و نتوانسته باشید مشتری های جدیدی رو جذب کنید؟

تا حالا پیش اومده ندونید داخل نمایشگاه بین المللی شهرتون چه شرکت هایی حضور دارند و غرفه اون ها کجاست؟

تا حالا پیش اومده بخاید بدونید کجای شهر اون کالا و خدمات مورد نظرتون رو با تخفیف داره ارائه میکنه؟

در هر کجا که باشید میتونید با گوشی هوشمند خود و از طریق نصب اپلیکیشن بتامک از تمام اطلاعات شهر خودتون و حتی شهرهای دیگه با خبر شوید.

چرا صاحبان مشاغل و خدمات میبایست از بتامک استفاده کنند؟

در ابتدا می توانند مناطق مخاطبین خود را پیدا کرده و تبلیغات خود را به صورت هدفمند در آن مناطق انجام دهند همچنین با شناسایی آنها و تشکیل باشگاه مشتریان میتوانند به انها سرویس های بهتر و خاصی را ارائه دهند و از ریزش مشتریان قدیمی خود تا حد زیادی جلوگیری بعمل آورند.

امروزه سبک های تبلیغات رو به تغییر است به نحوی که تبلیغات فیزیکی به سمت تبلیغات دیجیتالی تغییر پیدا کرده است.کمتر کسی هست که امروزه دارای موبایل هوشمند نباشد و بیشتر وقت خود را در دنیای مجازی نگذراند از این رو محیط دیجیتال و دنیای مجازی بهترین محیط برای تبلیغات هدفمند و با سود است.

مخاطبین ، می توانند کسب و کارهای شما رو بهتر جستجو کنند و بر اساس نیاز خود از آنها استفاده کنند قابلیت هایی از جمله پنل مدیریتی و صفحه ویژه کسب وکار که در اختیار شما قرار میگیرد میتونید اطلاعات کاملی از قبیل : نوع خدمات و کالا ، ساعت کاری، تخفیف ها و نمایندگی ها و زمان نمایشگاه کسب و کار خود را به دیگران معرفی کنید.

اگر شرکت و نمایندگی خاصی دارید و در نمایشگاه بین المللی شهرتون غرفه ای دارید میتونید به راحتی اطلاعات و ادرس خودتون رو در اختیار مخاطبین خود قرار دهید.

اگر تخفیف فصلی میدهید و میخاید همه از این تخفیف آگاه بشوند میتونید تخفیف خودتون رو در بتامک ثبت کنید.

 

چرا افراد میبایست از بتامک استفاده کنند؟

با بتامک میتونید کسب و کارها و مشاغل و خدمات مورد نظر خود رو بر اساس مناطق شهر مورد نظر جستجو کنید. حتی می تونید اونها رو بر اساس فاصله از نزدیکترین مکان جستجو کنید.

با بتامک میتونید قبل از اینکه از خونه خارج بشید فروشگاه و کسب و کار مورد نظرتون رو در منطقه مورد نظر جستجو کنید و از طریق نقشه مستقیم به اونجا برید بدون اینکه بخاید در خیابان ها وقت خود را بدنبال پیدا کردن کسب و کار مورد نظرتون بگذارید.

با بتامک ، بانک اطلاعات شهری از قبیل فروشگاه ها ، رستوران ها و فست فودی ها و مراکز خرید و شرکت ها و نمایندگی ها و مکان های عمومی تخفیف های مهم شهر و همچنین شرکت های موجود در نمایشگاه بین المللی را در گوشی خود داشته باشید.

خلاصه ای از خدمات ارائه شده فوق: ثبت کسب و کار شما در اینترنت و نقشه گوگل و همچنین پیدا کردن محل و موقعیت کسب و کار شما از طریق نرم افزار اندروید بتامک و موقعیت یاب GPS .

 

برخی مزایای تبلیغ در بتامک

  • ارتباط دوطرفه و تعاملی بین مشتری و صاحب شغل تنها توسط گوشی تلفن همراه
  • دسترسی شبانه روزی و بدون محدودیت به تبلیغات
  • امکان به روز رسانی آگهی در هر لحظه برای صاحبین مشاغل
  • امکان نظر دهی در مورد هر شغل
  • امکان امتیاز دهی به هر شغل و افزایش رتبه بازدید
  • تبلیغ بدون محدودیت جغرافیای و بدون نیاز به سیستم کامپیوتری
  • اطلاع رسانی سریع و گسترده به مخاطبین
  • هزینه ناچیز نسبت به سایر روش های تبلیغ
  • کارآمد ترین روش تبلیغاتی حال حاضر با کمترین هزینه ممکن
  • روند رو به رشد کاربرین و مخاطبان این برنامه